• Znížená cena

SET: Exuperio

29,90 €
22,90 € Ušetríte 7,00 €

SET pozostáva z:

-motýlik
-ozdobná vreckovka
-manžetové gombíky

Množstvo
Skladom

  • Prijaté objednávky odosielame do 48 hodín (v prípade potreby vieme odoslanie urýchliť). Prijaté objednávky odosielame do 48 hodín (v prípade potreby vieme odoslanie urýchliť).
  • Dodanie kuriérom len 2,99€. Pre objednávky v hodnote nad 30€ poštovné ZADARMO. Dodanie kuriérom len 2,99€. Pre objednávky v hodnote nad 30€ poštovné ZADARMO.
Tento pánsky motýlik z kategórie FANTASY KVETY má pomenovanie Exuperio. Motýlik je doplnený o vreckovku a manžetové gombíky v rovnakom dizajne. Farby, ktoré sa na ňom nachádzajú sú: zelená, fialová, tyrkysová. Motýlik je vhodný k obleku, ale jednotlivé časti tohto setu môžete využívať aj samostatne v bežný deň. Vreckovka je ideálnym doplnkom ku saku, motýlik naopak ozvláštni akúkoľvek jednofarebnú košeľu. Odvážlivci môžu kombinovať aj vzor so vzorom a použiť motýlika spolu so vzorovanou košeľou. Trendový look môžete vytvoriť aj kombináciou rôznych dizajnov motýlika a vreckovky. Motýliky sú hladké, dizajn bol na látku prenesený digitálnou potlačou.
MrBowtie
exuperio-kt-644

Tabuľka dát

Farby
zelená
Farby
tyrkysová
Farby
fialová
Materiál
100% Bavlna
Rozmer motýlika
12 x 6 cm
Rozmer vreckovky
23 x 23 cm

Hodnotenia

Hodnotenie 

2018-08-16

Gombiky v sete prijemne prekvapili

Velmi pekny motylik, vybrala mi ho manzelka aby ladil k jej satam. Ze je to set aj s manzetovymi gombikmi sme aj prehliadli takze to nas prijemne prekvapilo. Dorucenie bolo expresne.

Napíšte hodnotenie

SET: Exuperio

SET pozostáva z:

-motýlik
-ozdobná vreckovka
-manžetové gombíky

Napíšte hodnotenie