SET: Motýlik Tarquin

29,90 €

SET pozostáva z:

-motýlik
-ozdobná vreckovka
-manžetové gombíky

Množstvo
Skladom

  • Prijaté objednávky odosielame do 48 hodín (v prípade potreby vieme odoslanie urýchliť). Prijaté objednávky odosielame do 48 hodín (v prípade potreby vieme odoslanie urýchliť).
  • Dodanie kuriérom len 2,99€. Pre objednávky v hodnote nad 30€ poštovné ZADARMO. Dodanie kuriérom len 2,99€. Pre objednávky v hodnote nad 30€ poštovné ZADARMO.
Tento pánsky motýlik z kategórie JEDNOFAREBNÉ má pomenovanie Tarquin. Motýlik je doplnený o vreckovku a manžetové gombíky v rovnakom dizajne. Farby, ktoré sa na ňom nachádzajú sú: ružová. Motýlik je vhodný k obleku, ale jednotlivé časti tohto setu môžete využívať aj samostatne v bežný deň. Vreckovka je ideálnym doplnkom ku saku, motýlik naopak ozvláštni akúkoľvek košeľu. Trendom je samozrejme kombinácia vzorov a farieb pri motýlikoch a doplnkoch ako je vreckovka. Motýliky sú štruktúrované a jednotlivé vzory vznikli prešívaním látky.
MrBowtie
tarquin-ply-120-pb

Tabuľka dát

Farby
ružová
Materiál
100% Polyester
Rozmer motýlika
12 x 6 cm
Rozmer vreckovky
20 x 20 cm

Hodnotenia

Hodnotenie 

2018-08-19

12ks dodaných do dňa

potrebovali sme pre skupinu na tanečné vystúpenie 12 ks rovnakých ružových motýlikov a poivme Vám je to normálne problém pozháňať v celej Žiline aj keď v nejakej predajni mali ružové motýliky tak na sklade 1-3 ks maximálne a v eshopoch tiež tak podobne, už sme ani neverili že sa nam to podarí do vystúpenia pohnáňať ale podarilo sa odtiaľ sme mali na ďalší deň 12 ks doručených! ďakujeme ušetrili ste nám dosť starostí

Napíšte hodnotenie

SET: Motýlik Tarquin

SET pozostáva z:

-motýlik
-ozdobná vreckovka
-manžetové gombíky

Napíšte hodnotenie