SET: Motýlik Trevor

29,90 €

SET pozostáva z:

-motýlik
-ozdobná vreckovka
-manžetové gombíky

Množstvo
Skladom

  • Prijaté objednávky odosielame do 48 hodín (v prípade potreby vieme odoslanie urýchliť). Prijaté objednávky odosielame do 48 hodín (v prípade potreby vieme odoslanie urýchliť).
  • Dodanie kuriérom len 2,99€. Pre objednávky v hodnote nad 30€ poštovné ZADARMO. Dodanie kuriérom len 2,99€. Pre objednávky v hodnote nad 30€ poštovné ZADARMO.
Tento pánsky motýlik z kategórie JEDNOFAREBNÉ má pomenovanie Trevor. Motýlik je doplnený o vreckovku a manžetové gombíky v rovnakom dizajne. Farby, ktoré sa na ňom nachádzajú sú: červená, bordová. Motýlik je vhodný k obleku, ale jednotlivé časti tohto setu môžete využívať aj samostatne v bežný deň. Vreckovka je ideálnym doplnkom ku saku, motýlik naopak ozvláštni akúkoľvek košeľu. Trendom je samozrejme kombinácia vzorov a farieb pri motýlikoch a doplnkoch ako je vreckovka. Motýliky sú štruktúrované a jednotlivé vzory vznikli prešívaním látky.
MrBowtie
trevor-ply-220-pb

Tabuľka dát

Farby
bordová
Farby
červená
Materiál
100% Polyester
Rozmer motýlika
12 x 6 cm
Rozmer vreckovky
20 x 20 cm

Hodnotenia

Hodnotenie 

2018-08-17

Pekne zabalený

Krásna sýta červená farba, kúpila som ho manželovi ako darček, veľmi sa potešil (zbožňuje červenú). Cena je primeraná vzhľadom na to že v balíku sú aj gombíky a vreckovka-ak by sme to kupovali samostatne, vyšlo by to drahšie. Som spokojná a manžel tiež, určite si ešte nejakého vyberieme.

Napíšte hodnotenie

SET: Motýlik Trevor

SET pozostáva z:

-motýlik
-ozdobná vreckovka
-manžetové gombíky

Napíšte hodnotenie